Οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες ευγενικοί προσεκτικοί στη δουλειά τους με πραγματικό ενδιαφέρον εκτός από την αλλαγή σιτας με δική τους πρωτοβουλία μου επισκεύασαν και μια πόρτα μπαλκονιού που είχε πρόβλημα τους συστήνω ανεπιφύλακτα ευχαριστώ κ Λεωνίδα και Γιάννη συνεχίστε έτσι!!!
Αν και ήμουν διστακτικός, επέλεξα την FixitGroup βάση αξιολογήσεων.Έπειτα από εργασίες που ανέλαβαν στον χώρο μου, έχω να πω πώς όλες οι αξιολογήσεις είναι πραγματικές και ισχύουν όλα με το παραπάνω μάλιστα.Όσοι το σκέφτεστε, μην το σκέφτεστε!Επαγγελματίες άλλου επιπέδου!Να είστε καλά, σας ευχαριστώ
Συνέπεια, ταχύτητα, ανταγωνιστικές τιμές, ποιότητα...με μια λέξη ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟΣ! Μάστορες συζητήσιμοι με άριστη γνώση της δουλειάς τους!
Άμεση εξυπηρέτηση,τέλειο αποτέλεσμα και λογικές τιμές.Δε θα σκεφτώ καθόλου να τους προτείνω.Θα το κάνω με κλειστά τα μάτια. Συμφωνώ ΠΏΣ είναι λίγα τ'αστέρια.😉
Αν υπήρχαν περισσότερα αστέρια θα τα έβαζα!!! Στην ώρα τους πάντα (βασικό), εξαιρετική δουλειά. Μου έκαναν επίσης και ένα ωραιότατο πάνελ για τον καυστήρα μου, που δεν έχει καμία σχέση με τα έτοιμα της αγοράς. Ούτε κουκούλες, σίδερα, τσιγκους και αηδίες!!! Μια κατασκευή στα μέτρα μας!!! Μπράβο παιδιά. Είστε καταπληκτική ομάδα!!
Κάλεσα την εταιρία την Κυριακή, την Τρίτη το πρωί ήρθαν και έφτιαξαν την πόρτα της πολυκατοικίας αμέσως.Χάρηκα τον επαγγελματισμό και την ευγένεια τους.Τους συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους τους μελλοντικούς πελάτες.Ευχαριστώ με όλη μου την καρδιά.
Άμεση εξυπηρέτηση.Επαγγελματισμός.Εξαιρετική ποιότητα δουλειάς.Καλέσαμε για ραντεβού και την επόμενη μέρα τα παιδιά ήρθαν να δουν τον χώρο.Πάντοτε με το χαμόγελο και με τρόπους! Πράγμα σπάνιο πλέον στις μέρες μας!Εξαιρετική δουλειά. Βάλαμε μια πόρτα σίτα στην πόρτα του μπαλκονιού και μπορώ να πω ότι δεν καταλαβαίνεις ότι είναι σίτα...Σταθερή και καλοφτιαγμένη. Καμιά σχέση με αυτήν που είχαμε που σκίστηκε σε 1.5 χρόνο...Μας επιδιορθωσαν και την σίτα που είχαμε στο παράθυρο, η οποία έγινε ακόμα καλύτερη από ότι ήταν όταν την βάλαμε (από άλλη εταιρία).Προτείνω ανεπιφύλακτα!!!